Plastic Planet malý Válka Fit test Special Hobby malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Plastic Planet velký   Special Hobby velký



denní zobrazení: 91444 / today visits: 91444

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
377) 22.06.2016-17:53  -  Erla Leipzig    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test
Tedy pánové ?? Otevřu téma abych si prohlédnul fotografie nového Spitfira a tady přestřelka jak na Hannoverem s Mustangy.

Pane Šulci, model jsem viděl a líbí se mi, je to sice trochu složitější na očištění, ale pěkný kit. Nicméně ?!!! Píšete, že máte rozměry v pořádku a ta recenze na Modelářovo není pravdivá. Rozpětí Mk.IX is s 6 stupňovým vzepětím je 11 250 mm , což dává krásných 156,25 mm v měřítku 1:72. Modelářovo uvádí 15,80 cm tj. 158 mm. Je to prkotina diference co nestojí za řeč, nicméně v přesném propočtu do měřítka to není.
Nemůžete alespoň elementárně připustit, že v malé nepřesnosti v měřítku - rozpětí, má Modelářovo pravdu ?? Pane Šulci ?!
376) 22.06.2016-17:49  -  Honza Polc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Pane Šulc, z trochu pro mne nepochopitelných důvodů směřujete posty na mne. Nevím tedy proč zrovna na mne. Nabízel jsem vám možnost vyměnit si maily a vyřešit si třeba naše názory na vztah dvou firem. Vy jste tu možnost nepoužil a já zase nehodlám na veřejné fórum psát proč ten nemá rád toho a co si navzájem udělali ten a ten. To rozhodně nepatří do diskuze, kterou sledují i zákazníci obou firem a vaši snahu dostat to na veřejné místo považuji za účelovou. Můj mail máte opět v hlavičce, dialog určitě může nastat, ale bez diváků. V jednom případě již k takovému dialogu došlo jak jistě víte a obě strany dodržují dohodnuté a chovají se k sobě korektně, čímž místní fórum začalo být poněkud nudné, že?


K vašemu poslednímu postu -


Pane Polci, já se Vás neptal, zda s tím máte něco společného. V tom mám celkem jasno, máte. Přinejmenším to, že pracujete pro Muzikanta, kterého považuji za osobu zodpovědnou za tento případ. Ptal jsem se, v kontextu s Vaší odpovědí, že na té recenzi neshledáváte nic lživého. Tedy znovu, to, že Šipka uvádí chybné rozměry a zdůrazňuje chybné měřítko, není lež? Co to tedy podle Vás je?




- Z toho mi tak trochu vyplývá, že kdybych pracoval v meteorologickém ústavu, jsem zodpovědný za vaši propršenou dovolenou. Nechápu, jakou souvislost má design kamufláží a obtisků s činností webu modelářovo. Můj den stejně jako váš má jen 24 hodin a tuto činnost nesleduji už jen proto, že na to nemám čas.


Napsal jsem, že neshledávám na recenzi nic lživého. Ano, za tím si stojím. I můj rámeček je prohnutý, je to způsobeno vzájemnými rozměry rámečku a krabičky.I můj spitfire nemá výstřelné kanály kulometů. Nemám kvůli tomu hysterické záchvaty, lepit ten model nebudu, nelepím už dlouho nic. Navíc, jak jsem už napsal, dostal jsem ho od vás osobně a proto ho zařadím do sbírky krabic. Asi mi to nebudete věřit, ale považuji si toho.


Pokud je recenze doplněna fotografiemi, které problémové partie zachycují, těžko můžu doprovodný text považovat za lež, když popisuje to, co vidím na fotografii. K tomu měření - já nevím, jestli to měřil Pavel Šipka, určitě to nevíte ani vy, ale již po několikáté ho adresně napadáte. Nevím kdo a nevím jak k daným výsledkům došel, já si u Standy Kučery koupím OT a ty si pak přeměřím. A věřit budu vlastnímu měření. Ale zároveň a priori nepodsouvám autorovi měření na modelarovo.cz pokus o nesprávné výsledky. Tam je podle mne vcelku snadné odhalit "lež" a osobně já bych si našel jinou metlu, pokud bych chtěl jakýkoliv model zaříznout. Určitě se do stavby a recenze pustí více lidí i na jiných serverech a pak uvidíme jestli je "Šipka vůl nebo hajzl" - volně vás cituji. Ale abych odpověděl jednou větou na váš dotaz - pokud to jsou účelově uvedené chybné údaje, je to přinejmenším elementárně neslušné. Ale jak jsem předeslal, nemyslím si, že se jedná o manipulaci.


Koneckonců, když jsem psal o neshledání lží, uvedl jsem také, že jsem model neměřil, protože ho mám v rámečcích.


 


Podobně s cenou. Uvádí, že model koupil na výstavě. Tam se prodával za 276 Kč, pro nečleny BFC (předpokládám, že tak oprásklý, aby to koupil s klubovou cenou, snad není), takže za tu cenu to nejspíš koupil. Doporučená cena modelu je 325 Kč, a jsem si jist, že dráž to nikdy nikdo prodávat nebude. Šipka s klidem uvedl cenu 350 Kč, líbí se mi, že zdůraznil, že to je dobrá cena. Jak byste hodnotil toto počínání?




K tomu musím konstatovat (a schválně jsem se šel na modelarovo.cz podívat) že se v recenzi nic nepíše o ceně na akcích, ani o ceně pro BFC a dokonce se tam nepíše ani že stojí 350,- Kč. Píse se tam, že kladem je nízká cena do 350,- Kč dle prodejce. Myslím si, že tato trochu šalamounská formulace plně vystihuje cenu nového spitfiru. I vy sám ještě dnes nevíte, za kolik to budou prodávat prodejci, na jejich koncové ceny máte pramalé páky, jako každý výrobce. A upřímně, od 325 do 350 je opravdu malý kousek.


 


A ještě jedna otázka, v tomto bloku, proč jsou ty vaše Spitfiry menší, než mají být?


 


Rozhodně jsem nevzal šupléru a nešel nic měřit. Co vím z minula, tak problém Spitfiru Mk. IX AZ model byl v tvaru a rozměru koncového oblouku Tím bylo skutečně rozpětí menší, ale o kolik to opravdu nevím. Spitfiry Mk. IX počínaje trojkitem "Cíl Praha" jsou pod značkou KP. Oblouky byly opraveny a rozměry jsou korektní. Aspoň co vím.


 


Stoupo, kluku nešťastná, ty rádoby právnické výlevy si nech od cesty, to na mě neplatí.




No comment, tohle jde naprosto mimo mne.


 


A ještě k vám, pane Polci. Už delší dobu se má na tomto fóru za to, že ta smečka anonymů, která tu útočí na mě a na naši firmu, nebo na každého, kdo se nějak otře o vaši firmu, má s vaší firmou víc než něco společného. Takže ty řeči o žumpě, kterými toto fórum nejčastěji oni sami častují, jsou taky pěkná křivárna. Žumpu z fóra dělají týpci, kteří nějakou záhadnou shodou okolností kopou za Příbram.


Mám tomu rozumět tak, že já jsem ten, kdo zde anonymně řádí? To určitě nemyslíte vážně. Podepisuji se. Nemám s tím problém.


Tým KP/AZ dostal  již před dost dlouhou dobou příkaz nevyjadřovat se v diskuzích a nezpůsobovat zbytečné flamy. Bylo to součástí určité dohody. Sleduji dnes celou tuhle "diskuzi", která už dávno není o spitfiru, jde spíš o pálení čarodějnic. Naskakuje sem spousta anonymů bijících se za obě strany. A my máme dost práce s novým mezkem, takže jsme se sešli v práci všichni. U počítače sedím jen já, s jasnou IP adresou. Takže od nás to nikdo není. Nejsou to lidi od vás? Je to stejně podložený dotaz jako ten váš. Koneckonců už jsem tady viděl i mnou podepsaný post, který tam naskočil, když jsem byl v hospodě na pivu. (Teď nemíním tuto debatu.)


Koho myslíte těmi týpky, co dělají z NBK žumpu a kopou za Příbram? I Barcelona má své tleskače, kteří patří k místnímu koloritu. Tak mohu i já napsat, že žumpu z tohoto fóra dělají týpci, co shodou okolností kopou za Barcelonu. Mám pro to stejné množství důkazů, jako vy, tedy žádné.


 


Už se v diskuzi na téma Spitfire nechci vyjadřovat k ničemu. Jedině když se opět vrátí ke spitfiru.




 

375) 22.06.2016-17:33  -  Damir    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

To Vladimir Šulc: mozne je nejlepse ze o tomto problemu (problem spatnych recenz) promluvte s Muzikantem (nebo jinim konkurentem) v soukromi, ne na forumu. Nebo otevrit zvlastnu temu, tykajici recenz. A jeste navrh pro vsechni - zrusit anonymitu na forumu. Dost toho spatne napsano anonymne. Zpet na temu: je nekde kompletne postaveny model?

374) 22.06.2016-16:58  -  jenda    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Jo, to je žrádlo. Přijdu z práce, naladím NB/Spitfire a čtu 6 nových stran o lejně. A těch nových nicků, to je mezi námi nových veselých lepičů... (tento výraz NEMÁ nic společného s jedním časopisem!!!)

373) 22.06.2016-16:48  -  Vladimír Šulc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Tohle na mě taky neplatí. Aby to mělo nějakou váhu, muselo by to být podepsané.


Rád si o tomto problému promluvím s Muzikantem, pokud na to má odvahu.

372) 22.06.2016-16:23  -  Vladimír Šulc    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Pane Polci, já se Vás neptal, zda s tím máte něco společného. V tom mám celkem jasno, máte. Přinejmenším to, že pracujete pro Muzikanta, kterého považuji za osobu zodpovědnou za tento případ. Ptal jsem se, v kontextu s Vaší odpovědí, že na té recenzi neshledáváte nic lživého. Tedy znovu, to, že Šipka uvádí chybné rozměry a zdůrazňuje chybné měřítko, není lež? Co to tedy podle Vás je?


Podobně s cenou. Uvádí, že model koupil na výstavě. Tam se prodával za 276 Kč, pro nečleny BFC (předpokládám, že tak oprásklý, aby to koupil s klubovou cenou, snad není), takže za tu cenu to nejspíš koupil. Doporučená cena modelu je 325 Kč, a jsem si jist, že dráž to nikdy nikdo prodávat nebude. Šipka s klidem uvedl cenu 350 Kč, líbí se mi, že zdůraznil, že to je dobrá cena. Jak byste hodnotil toto počínání?


A ještě jedna otázka, v tomto bloku, proč jsou ty vaše Spitfiry menší, než mají být?


Stoupo, kluku nešťastná, ty rádoby právnické výlevy si nech od cesty, to na mě neplatí.


A ještě k vám, pane Polci. Už delší dobu se má na tomto fóru za to, že ta smečka anonymů, která tu útočí na mě a na naši firmu, nebo na každého, kdo se nějak otře o vaši firmu, má s vaší firmou víc než něco společného. Takže ty řeči o žumpě, kterými toto fórum nejčastěji oni sami častují, jsou taky pěkná křivárna. Žumpu z fóra dělají týpci, kteří nějakou záhadnou shodou okolností kopou za Příbram.

371) 22.06.2016-15:44  -  Swordfish    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Je zvláštní, že nový Eduardí FW-190A 1/72 má taky krabičku s odřenejma ušima a nikoho to tak nerajcovalo jakjo u toho Spita. Vemte si prášek a jděte se projít do parku jste jak malý děti na písku.
Buď klid!

370) 22.06.2016-15:40  -  spitfire    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

@ Zbynek: to hadam nie je az take zlozite. Ide o ludi, ktori tu nerobia nic ine iba kydaju jeden na druheho, maju uz piateho pachatela, ktory napisal tu recenziu, hadzu spinu okolo seba a celkovo, neustale tu riesia nejake sprostosti.

369) 22.06.2016-15:29  -  Zbyněk Škopán    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

To spitfire: Akoze sorry chlapi, ale uz mi z vas a vasich vyplodov zacina byt zle. Znechucujete mi mojho konicka a to ma fakt stve. Bolo by prosim mozne uz prestat s tym? Vdaka


koho tím myslíš?


Vďaka


Pro všechny kdo mají doma naskladněno tak jak mám doma já....


Jaký rozdíl v jednotlivých edicích AZ/KP včetně  "trojobalu"


1, ja je to s trupy jednotlivých  verzí úvýrobních serii


2. jak je to s kabinami


3. jak je to s křídly e/c


4. jak je to s oblouky,


5. jak je to se základním křídlem  jeho  rozpětí bez oblouku


 

368) 22.06.2016-15:22  -  Dino    Spitfire Mk.IXc late, Eduard 1:72, se představuje a fit test

Oni vylisky Spita IX od KP/AZ jsou jiné ? Myslím hlavní rámečky


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóra



Nápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
  • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
  • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
  • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
  • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
  • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
  • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
  • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
  • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
  • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
  • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
  • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.




1714041986.3948 forum